Конкурс на здобуття премії за видатні результати, одержані українськими та польськими вченими при проведенні спільних досліджень

http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=4660

Національна академія наук (НАН) України і Польська академія наук (ПАН) відповідно до укладеної між ними у 2013 році Угоди про премії (додається) оголошують черговий конкурс на здобуття премії за видатні результати, одержані польськими та українськими вченими при проведенні спільних досліджень у галузі природничих, технічних, гуманітарних і суспільних наук, які мають важливе наукове і практичне значення.

Присудження премії буде здійснено в 2019 році.

У конкурсі на здобуття премії можуть брати участь лише польські та українські вчені, які працюють у наукових установах ПАН і НАН України.

На конкурс цього року можуть бути представлені роботи або серії спільних робіт єдиної тематики, виконані колективами вчених наукових установ ПАН і НАН України протягом останніх п’яти років. Число учасників спільних проектів, висунутих на конкурс, не повинно перевищувати п’яти осіб з кожного боку, при цьому кількість учасників спільних досліджень з польського та українського боку може бути неоднаковою.

Право висунення робіт на здобуття премії надається науковим установам ПАН і НАН України, а також дійсним членам та членам-кореспондентам обох академій з їхньої спеціальності.

Заявки на конкурс повинні одночасно направлятися в обидві Академії з поміткою «На здобуття премії НАН України та ПАН»: з української сторони до Відділу міжнародного зв’язків НАН України (016001 Київ-30, вул. Володимирська, 54), а з польської сторони – до Бюро міжнародного співробітництва ПАН (Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa).

Заявки (подаються в трьох екземплярах: 1 у паперовому вигляді та 2 на CD дисках у форматі pdf) повинні містити:

–       аргументований відгук про роботу, що включає оцінку результатів спільних досліджень, їх значення для науки і практики;

–       копії наукових публікацій, технічну документацію та інші матеріали, що свідчать про важливість отриманих результатів;

–       відомості про іноземну організацію-партнера та умови співпраці;

–       відомості про авторів: прізвище, ім’я, по батькові, коротка наукова біографія (CV), місце роботи, посада, інформація про внесок кожного з авторів у спільну роботу.

 

Термін подання заявок на конкурс закінчується 31 серпня 2019 року.