Запрошуємо взяти участь у роботі ІI Міжнародної науково-технічної конференції «Динаміка, міцність та моделювання в машинобудуванні»

Реєстраційна форма

5–8 жовтня 2020 року в Інституті проблем машинобудування імені А.М. Підгорного НАН України (м. Харків, вул. Пожарського, 2/10) триватиме II міжнародна науково-технічна конференція «Динаміка, міцність та моделювання в машинобудуванні» (ДММ-2020).

Заявки учасників і тези доповідей приймаються до 7 вересня 2020 року.

Організатори заходу – Національна академія наук України, Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України, Інститут проблем машинобудування імені А.М. Підгорного НАН України, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К. Янгеля».

Мета конференції – узагальнення досягнень та досвіду з вирішення проблем динаміки й міцності елементів машинобудівних конструкцій для подальшого вдосконалення методів моделювання, аналізу та прогнозування поведінки механічних систем відповідно до об’єктів нової техніки, обмін ідеями й останніми науковими досягненнями, встановлення нових і підтримка наявних наукових контактів.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ (СЕКЦІЇ).

  1. Динаміка, міцність і ресурс енергетичних машин, елементів авіаційно-космічної техніки та інших машинобудівних об’єктів.
  2. Використання сучасних систем діагностування, продовження термінів експлуатації технічних об’єктів.
  3. Математичне та комп’ютерне моделювання в машинобудуванні.
  4. Нелінійна динаміка машин і технологічних процесів.
  5. Механіка композитних та наноконструкцій.

УМОВИ УЧАСТІ.

Для включення доповіді до програми зібрання необхідно до 7 вересня 2020 року надіслати тези (1–2 стор.) та заявку на кожного учасника конференції згідно з нижченаведеною формою на електронну адресу організаційного комітету: org.dmmvm@gmail.com

Передбачаються пленарні доповіді (до 25 хв.), секційні доповіді (до 15 хв.), стендові повідомлення (заочна участь).

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Повні тексти доповідей, рекомендовані програмним комітетом до друку, у вигляді статей буде опубліковано у фаховому журналі «Проблеми машинобудування». Вимоги до оформлення статей наведено за посиланням https://journal-me.com/dlya-avtoriv/

ОРГКОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ

E-mail: org.dmmvm@gmail.com

Інформація на сайті: www.ipmach.kharkov.ua

Факс: +380 572 94 46 35

ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

http://ipmach.kharkov.ua/wp-content/uploads/2020/07/inf-2020_ukr-1.pdf

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

http://ipmach.kharkov.ua/конференції/conf2020