Конкурс 3D-моделей ІПМаш НАН України

   В Інституті проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України відбувся конкурс 3D-моделей, створених співробітниками інституту. На конкурс було подано такі роботи:

   1. Підвищення потужності транспортного двигуна шляхом збільшення його робочого об’єму та удосконалювання конструкції деталей камери згоряння (автор — к.т.н. Авраменко А. М., фото 1).
   2. Виготовлення лопатей різної довжини робочого колеса моделі насос-турбіни для дослідження на гідродинамічному стенді ІПМаш (автори — Агібалов Є. С., к.т.н. Хорєв О. М., фото 2).
   3. Науковий супровід сухого зберігання відпрацьованого ядерного палива в Україні (автор — к.т.н. Альохіна С. В., фото 3).
   4. Виготовлення моделі гідровихрової форсунки для розпилу композиційних палив з наявністю твердої фази (автори — к.ф.-м.н. Баранов І. А., к.т.н. Авраменко А. М., Гоман В. О., фото 4).
   5. 3D-модель ротора турбодетандера (автори — к.т.н. Сарапін В. П., к.т.н. Чугай М. О., фото 5).
   6. Ежектор з магнітною активацією рідини, яка подається на змішування з газами (автори — Лук’янов Є. Ф., Хінєвіч О. Є., фото 6).
   7. R-функції та технологія 3D-моделювання (автори д.т.н. Шейко Т. І., д.т.н. Максименко-Шейко К. В., Літвінова Ю. С., фото 7).

      У результаті підрахунку голосів призові місця зайняли:
      І місце — Агібалов Є. С., к.т.н. Хорєв О. М.
      ІІ місце — к.ф.-м.н. Баранов І. А., к.т.н. Авраменко А. М., Гоман В. О.
      ІІІ місце — к.т.н. Сарапін В. П., к.т.н. Чугай М. О.
      Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів всім учасникам!

Увеличить Увеличить

Фото 1.               Фото 2.


Увеличить Увеличить

Фото 3.               Фото 4.


Увеличить Увеличить

Фото 5.               Фото 6.


Увеличить

Фото 7.