ІІ Міжнародний форум Innovation Market

 З 21 по 24 листопада 2017 р. у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) відбувся ІІ Міжнародний форум Innovation Market, який є місцем зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю, з політичними лідерами України.
      На форумі, серед інших організаторів та учасників, була представлена Національна академія наук України, і в тому числі – Інститут проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України.

Увеличить Увеличить
Увеличить Увеличить


   Крім того, в рамках форуму було проведено День інноваційної енергетичної науки під керівництвом академіка-секретаря Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України, академіка НАН України О. В. Кириленка.

Увеличить


   В роботі сесії взяв участь старший науковий співробітник науково-організаційного відділу ІПМаш НАН України, к.т.н. А. А. Тарелін з доповіддю «Щодо участі українських дослідників у програмі ЄС «Горизонт 2020».

Увеличить Увеличить


   Детально з інформацією про ІІ Міжнародний форум Innovation Market можна ознайомитися за посиланням (http://innovationmarket.com.ua) та на сайті НАН України (http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/news/Pages/View.aspx?MessageID=3606)