7 квітня 2018
Вітаємо провідного наукового співробітника відділу математичного моделювання й оптимального проектування
Романову Тетяну Євгеніївну.
Бажаємо щастя, здоров’я, успіхів, благополуччя, везіння та удачі!

Колектив ІПМаш НАН України

Рисунок
6 квітня 2018
Вітаємо президента інженерної академії України, старшого наукового співробітника науково-організаційного відділу інституту
Васильєва Анатолія Йосиповича.
Безмежного щастя, богатирського здоров’я, міцного духу та добра Вам!

Колектив ІПМаш НАН України

Рисунок
29 березня 2018
Вручення премії Президента України
28 березня 2018 року Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич було вручено відзнаки лауреатам премії Президента України для молодих учених.

   «Ми усвідомлюємо, що грошова премія, передбачена лауреатам, залишається досить символічною. Ми вже готуємо листи на Кабмін, аби цю премію можна було збільшити з наступного бюджетного року. Але цей статус – лауреата премії Президента – залишається досить почесним, і я переконана, що він допомагатиме вам далі в житті», – зазначила Лілія Гриневич.
Серед інших лауреатів відзнаки за роботу «Створення енергоефективної когенераційної установки малої потужності на біомасі» отримали Сенецький Олександр Володимирович – кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України; Русанов Роман Андрійович – науковий співробітник Інституту проточних машин ім. Р. Шевальського Польської академії наук.

Увеличить Увеличить Увеличить

На фото 3: Міністр освіти і науки України Гриневич Л. М.; к.т.н. Сенецький О. В.; перший віце-президент Національної академії наук України, академік НАН України Горбулін В. П.

7 березня 2018
Вітаємо
Костікова Андрія Олеговича
з обранням його членом-кореспондентом НАН України
по Відділенню фізико-технічних проблем енергетики

Колектив ІПМаш НАН України

Рисунок