6 серпня 2018

    Директор ІПМаш НАН України, чл.-кор. НАН України А. В. Русанов у складі робочої групи відвідав корпорацію «Toshiba» (Японія) для переговорів щодо доцільності виконання демонстраційного проекту з модернізації 4-го блоку Трипільскої ТЕС.

Увеличить Увеличить
Увеличить Увеличить
Увеличить
13 липня 2018
Прийом індійською делегацією звіту з CFD аналізу ГЕС Даліпур

    12 липня 2018 р. в ході візиту делегації з Індії підписано звіт з CFD аналізу ГЕС Даліпур (Індія). В засіданні брали участь директор ІПМаш НАН України, чл.-кор. НАН України А. В. Русанов; головний інженер ТОВ «Харківтурбоінжинірінг» В. І. Колганенко; команда Uttarakhand Jalal Vidyut Nigam Limited (UJVN Ltd.), Індія у складі S. K. Patel (D.G.M-M&U-Yamuna Valley) и Rajesh Kumar (A.E.-M&U-YPC), а також співробітники ІПМаш НАН України та ТОВ «Харківтурбоінжинірінг».
    Представники UJVN Ltd. ознайомилися з програмним комплексом IPMFlow і з лабораторією для модельних випробувань гідротурбін ІПМаш НАН України.
    Звіт з CFD аналізу, підготований ІПМаш НАН України, прийнято та підписано запрошеною командою UJVN Ltd.

Увеличить Увеличить
Увеличить Увеличить
Увеличить Увеличить
Увеличить Увеличить
Увеличить Увеличить
4 липня 2018
Підписано Генеральну угоду про науково-технічне співробітництво між
Національною академією наук України й Акціонерним товариством «Турбоатом»

    На засіданні Президії НАН України, яке відбулося 27 червня 2018 року, було підписано Генеральну угоду про науково-технічне співробітництво між Національною академією наук України й Акціонерним товариством «Турбоатом» у галузі енергетичного турбобудування – з метою впровадження перспективних науково-технічних розробок і технологій енергетичного турбобудування як основи створення в Україні виробництва конкурентоспроможних енергетичних турбін.
    Слід зазначити, що АТ «Турбоатом» уже має позитивний досвід співпраці з науковими організаціями, підпорядкованими НАН України, зокрема з Інститутом електрозварювання імені Є. О. Патона й Інститутом проблем машинобудування імені А. М. Підгорного. З боку НАН України угоду підписав її президент академік Борис Патон, а з боку АТ «Турбоатом» – його генеральний директор Віктор Суботін. Цим документом визначено, зокрема, основні напрями співробітництва сторін, а саме:
    – нові матеріали та технології виробництва енергетичного обладнання;
    – термогазогідродинаміка і тепломасообмін;
    – оптимізація теплових схем і термодинамічних циклів;
    – динаміка і міцність конструкцій;
    – підвищення ефективності, надійності та ресурсу турбоагрегатів ТЕС, АЕС, ГЕС і ГАЕС;
    – системи діагностики та керування роботою турбоагрегатів.
    В. Суботін вручив академікові Б. Патону пам’ятне фото, зроблене під час його візиту на «Турбоатом» разом з президентом АН СРСР академіком А. Александровим у 1983 році та вручив президентові НАН України відзнаку «Почесний турбобудівник».

Увеличить Увеличить
Увеличить Увеличить
Увеличить