International Conference on Advanced Mechanical and Power Engineering (CAMPE-2021)

https://link.springer.com/book/10.1007/978-3-031-18487-1

http://scigraph-indexing-checks.springernature.com/?query=978-3-031-18487-1

https://www.scopus.com/record/display.uri?eid=2-s2.0-85144207957&origin=resultslist&sort=plf-f

International Conference on Advanced Mechanical and Power Engineering (CAMPE-2021) організовано Національною академією наук УкраїниІнститутом проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН УкраїниГО «Інженерна академія України» та АТ «Українські енергетичні машини». CAMPE-2021 проведено з 18 по 20 жовтня 2021 року в Харкові, Україна. Офіційний сайт: https://campe.ipmach.kharkov.ua/

Через проблеми безпеки та обмеження подорожей, спричинених COVID-19, CAMPE-2021 відбувалася в режимі он-лайн у прямому ефірі.

CAMPE-2021 фокусувалася на сприянні науково-дослідній діяльності, інтенсифікації обміну науковою інформацією в галузі енергомашинобудування між дослідниками, розробниками та виробниками.

Секції Конференції:

– механіка рідини і тепломасообмін в енергетичному машинобудуванні;

– енергозберігаючі технології в енергетиці та екології;

– динаміка та міцність енергетичного обладнання.

Автори з 26 країн подали 85 робіт (статистичні дані міжнародної  платформи EasyChair): Азербайджан, Алжир, Білорусь, Болгарія, Бразилія, Велика Британія, В’єтнам, Греція, Ефіопія, Ізраїль, Індія, Канада, Китай, Марокко, Мексика, Німеччина, Південна Корея, Південно-Африканська Республіка, Польща, США, Угорщина, Україна, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція.

9 редакторів із 6 країн (Німеччина, США, Великобританія, Китай, Польща, Україна) взяли участь у редагуванні представлених авторами робіт:

Хольм АЛЬТЕНБАХ (Університет ім. Отто фон Геріке м. Магдебург, Німеччина),

Ксяо-Вей ГАО (Даляньський технологічний університет, Китай),

Андрій КОСТІКОВ (Інститут проблем машинобудування НАН України ім. А. Підгорного, Харків, Україна),

Владислав КРИЛЛОВИЧ (Лодзинський технологічний університет, Інститут турбомашин, Лодзь, Польща),

Піотр ЛАМПАРТ (Інститут машинобудування рідини Шевальського Польської академії наук, Гданськ, Польща),

Віктор ПОПОВ (Асценд Текнолоджис Лтд., Уессекс Хаус, Гемпшир, Велика Британія).

Андрій РУСАНОВ (Інститут проблем машинобудування ім. А. Підгорного НАН України, Харків, Україна),

Ставрос СИНГЕЛЛАКІС (Уессекський інститут, Ашерст, Саутгемптон, Велика Британія).

Алекс ЧЕНГ (Університет Міссісіпі, Оксфорд США).

14 іноземних запрошених зовнішніх рецензентів (загалом 69).

Серед 37 кращих робіт вiдiбраних компанiєю Springer є 14 робіт з міжнародною участю: ID10 Індія, ID27 Чехія, ID29 Німеччина, ID39 Канада, ID40 Швеція, ID50 Мексика, ID51 Бразилія, ID53 Болгарія, ID56 Південна Африка, ID59 Німеччина, ID65 Польща, ID77 Китай, ID78 Індія, ID80 Німеччина.

Редактори та рецензенти зазначили, що матеріал конференції включає вражаючий спектр тем, що стосуються важливих питань, пов’язаних з виробництвом енергії та її впливом на навколишнє середовище. Запропоновано рішення, які б підвищили продуктивність систем енергетики на благо суспільства. Серед них є високоякісні та інноваційні внески у моделювання та експерименти в галузі матеріалознавства, конструкторської інженерії, а також тепло- та масообміну. Створено дуже амбітний, актуальний та технічно прогресивний контент.

Організатори висловлюють подяку авторам за їхній внесок, членам Програмного Комітету та запрошеним зовнішнім рецензентам i редакторам за їх зусилля та досвід у внеску до рецензування i редагування, без якого було б неможливо підтримувати високі стандарти рецензованих та вiдредагованих статей; а партнерам компаніям SpringerEasyChairStrikePlagiarism та спонсору АТ «Українські енергетичні машини» за підтримку під час підготовки CAMPE-2021.

https://link.springer.com/book/9783031184888