Співробітниці ІПМаш НАН України Т. Є. Романова та Н. В. Сівцова отримали медалі за видання українською мовою книги «Світло і свобода. Роздуми про прагнення до щастя. Із опублікованих праць Томаса Джефферсона»

https://www.lightandliberty.org

Нагороди вручив автор книги – американський юрист Ерік Петерсен,  який понад 25 років займається вивченням життя і творчості Томаса Джефферсона, третього президента США, одного із авторів Декларації про незалежність, видатного політичного діяча, дипломата й філософа, національного героя Сполучених Штатів.

У книзі вдало переплелися філософські, політичні, моральні, етичні та естетичні погляди Томаса Джефферсона, які містилися майже у 20 000 його листів. У кожній із 34 тем, з яких складається праця, наведено від п’яти до тридцяти трьох окремих цитат.

За зразкове служіння в ім’я взаєморозуміння між Україною та Сполученими Штатами Америки організатора видання книги українською мовою доктора технічних наук Т. Є. Романову та редактора Н. В. Сівцову нагороджено медаллю миру – точною копією медалі, яку вручав Томас Джефферсон на знак дружби між народами.

Щиро вітаємо Тетяну Євгеніївну та Наталію Василівну і бажаємо нових звершень!