ІПМаш НАН України гідно представив свої розробки на Міжнародному форумі інновацій «Innovation market»

21–23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбувся Міжнародний форум інновацій «Innovation market».

Організатори заходу: Міжнародний виставковий центр, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство екології і природних ресурсів України, Національна академія наук України.

Innovation Market – міжнародний форум винахідників, виробників і вендорів провідних інноваційних технологій, експертів у сфері інновацій, авторів startup-проектів, представників бізнесу й інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

У виставковій зоні Іnnovation Market демонструвалися інноваційні ідеї, проекти, винаходи та розробки за такими напрямами як: освіта та наука, Hi Tech; екологія, енергетика, фінанси; креативна індустрія, дизайн; авіація та космос, транспорт тощо.

Близько 40 наукових установ НАН України продемонстрували у межах цього Форуму майже 350 своїх розробок за 8-ма напрямами:

– інформаційні технології;

– енергетика та енергоефективність;

– нові речовини і матеріали;

– машинобудування та приладобудування;

– медицина;

– агропромисловий комплекс та продовольча безпека;

– ядерна енергетика;

– екологія та переробка побутових відходів.

Також під час заходів Форуму (на конференції з енергетичних питань) представник ІПМаш НАН України, кандидат технічних наук А. А. Тарелін виступив з доповіддю (“Щодо підтримки процесів комерціалізації і трансферу технологій. Проектні студії з оцінки інноваційних розробок”) й отримав Подяку від організаторів.