Конкурс 3D-моделей ІПМаш НАН України

В Інституті проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України відбувся конкурс 3D-моделей, створених співробітниками інституту. На конкурс було подано такі роботи:

1. Підвищення потужності транспортного двигуна шляхом збільшення його робочого об’єму та удосконалювання конструкції деталей камери згоряння (автор — к.т.н. Авраменко А. М., фото 1).
2. Виготовлення лопатей різної довжини робочого колеса моделі насос-турбіни для дослідження на гідродинамічному стенді ІПМаш (автори — Агібалов Є. С., к.т.н. Хорєв О. М., фото 2).
3. Науковий супровід сухого зберігання відпрацьованого ядерного палива в Україні (автор — к.т.н. Альохіна С. В., фото 3).
4. Виготовлення моделі гідровихрової форсунки для розпилу композиційних палив з наявністю твердої фази (автори — к.ф.-м.н. Баранов І. А., к.т.н. Авраменко А. М., Гоман В. О., фото 4).
5. 3D-модель ротора турбодетандера (автори — к.т.н. Сарапін В. П., к.т.н. Чугай М. О., фото 5).
6. Ежектор з магнітною активацією рідини, яка подається на змішування з газами (автори — Лук’янов Є. Ф., Хінєвіч О. Є., фото 6).
7. R-функції та технологія 3D-моделювання (автори д.т.н. Шейко Т. І., д.т.н. Максименко-Шейко К. В., Літвінова Ю. С., фото 7).

 

      У результаті підрахунку голосів призові місця зайняли:
І місце — Агібалов Є. С., к.т.н. Хорєв О. М.
ІІ місце — к.ф.-м.н. Баранов І. А., к.т.н. Авраменко А. М., Гоман В. О.
ІІІ місце — к.т.н. Сарапін В. П., к.т.н. Чугай М. О.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів всім учасникам!