Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич було вручено відзнаки лауреатам премії Президента України для молодих учених

«Ми усвідомлюємо, що грошова премія, передбачена лауреатам, залишається досить символічною. Ми вже готуємо листи на Кабмін, аби цю премію можна було збільшити з наступного бюджетного року. Але цей статус – лауреата премії Президента – залишається досить почесним, і я переконана, що він допомагатиме вам далі в житті», – зазначила Лілія Гриневич.
Серед інших лауреатів відзнаки за роботу «Створення енергоефективної когенераційної установки малої потужності на біомасі» отримали Сенецький Олександр Володимирович – кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України; Русанов Роман Андрійович – науковий співробітник Інституту проточних машин ім. Р. Шевальського Польської академії наук.

На фото 3: Міністр освіти і науки України Гриневич Л. М.; к.т.н. Сенецький О. В.; перший віце-президент Національної академії наук України, академік НАН України Горбулін В. П.