Доповідь науковців ІПМаш НАН України Т. Романової, О. Панкратова та О. Стрельникової визнано найкращою на конференції у Мексиці

Співробітники відділу математичного моделювання й оптимального проектування Т. Є. Романова та О. В. Панкратов, а також провідний науковий співробітник відділу гідроаеромеханіки енергетичних машин О. О. Стрельнікова взяли активну участь у «4-ій міжнародній конференції EAI з інформатики та техніки у сфері охорони здоров’я» (4th EAI International Conference on Computer Science and Engineering in Health Services), яка через проблеми безпеки та обмеження подорожей, спричинених COVID-19, відбулася он-лайн 26-27 листопада.

На конференції розглядалися питання застосування інженерних та медичних послуг останні дослідницькі інновації та застосування алгоритмів, призначених для оптимізації додатків у галузях науки, інформатики, техніки, інформаційних технологій, менеджменту, фінансів й економіки та системи охорони здоров’я. Головна мета – обмінятися новими сучасними доказами, огляд прогресу і проблем на шляху реалізації глобальної програми пріоритетних наукових досліджень; виявити і обговорити підходи до зміцнення наукової строгості інженерних задач і систем охорони здоров’я.

Доповідь «Моделювання нанокомпозитів з еліпсоїдальними та конічними включеннями за допомогою оптимізаційних задач компоновки» («Modeling Nanocomposites With Ellipsoidal And Conical Inclusions By Optimized Packing») у співавторстві науковців Інституту проблем машинобудування НАН України Т. Романової, О. Панкратова та О. Стрельникової визнано найкращим на конференції.

У якості головного спікера на конференції виступила д-р техн. наук, проф. Т. Є. Романова з лекцією: «Метод phi-функції і його застосування у адитивному виробництві» «The Phi-Function Technique And Its Applications In Additive Manufacturing».

https://compse-conf.eai-conferences.org/2020/

https://compse-conf.eai-conferences.org/2020/keynotes/

Доповіді будуть представлені для публікації компанією Springer і доступні через SpringerLink цифрової бібліотеки.

Матеріали також будуть подані для включення до провідних служб індексації Ei Compendex, ISI Web of Science, Scopus, CrossRef, Google Scholar, DBLP, а також власної цифрової бібліотеки ЄС (EUDL).