International Conference on Advanced Mechanical and Power Engineering (CAMPE-2023)

https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=10664

У Харкові відбулася Міжнародна наукова онлайн-конференція “CAMPE-2023”
Захід пройшов у Інституті проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України



З 16 по 19 жовтня 2023 року у Харкові в Інституті проблем машинобудування (ІПМашім. А.М. Підгорного НАН України тривала Міжнародна наукова онлайн-конференція International Conference on Advanced Mechanical and Power Engineering (CAMPE-2023).

Організаторами заходу стали Національна академія наук України, Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України, Інженерна академія України та Інститут газу НАН України.

“CAMPE-2023” фокусувалася на сприянні науково-дослідній діяльності, інтенсифікації обміну науковою інформацією в галузі енергомашинобудування між дослідниками, розробниками та виробниками.

Секції конференції:

– механіка рідини і тепломасообмін в енергетичному машинобудуванні;

– енергоощадні технології в енергетиці та екології;

– динаміка та міцність енергетичного обладнання.

На початку заходу учасників привітали голова організаційного комітету член-кореспондент НАН України Андрій Костіков (ІПМаш ім. А.М. Підгорного НАН України), Алекс Ченг (Університет Міссісіпі, Оксфорд, США), Ксяо-Вей Гао (Даляньський технологічний університет, КНР).

Із пленарною доповіддю «Останні досягнення в накопиченні водневої енергії» виступив Імран Алі (Університет Джамія Мілліа Ісламія, Нью-Делі, Індія).

Загалом, для участі в конференції автори з 17 країн подали 64 роботи. Географія конференції охопила Азію, Африку, Європу, Північну Америку, Південну Америку. За статистичними даними міжнародної платформи EqinOCS, у конференції взяли участь 6 редакторів книг із 6 країн (Велика Британія, Китай, Німеччина, Польща, Швеція, США), 22 іноземні рецензенти і 45 – із України.

Редактори та рецензенти зазначили, що матеріали конференції включили вражаючий діапазон тем, які стосуються важливих питань, пов’язаних з енергетикою. Вони, зокрема, охопили традиційні предмети, такі як міцність матеріалів, динаміка, механіка рідини та теплообмін, а також енергоощадні технології, які принесуть користь екології та довкіллю. Пропонуються також рішення, що підвищують продуктивність енергетичних систем у напрямі ефективнішого використання джерел енергії. Є високоякісні й інноваційні внески щодо моделювання та експериментування в різних сферах, охоплених конференцією.

Організатори висловлюють подяку авторам, членам Програмного Комітету та запрошеним зовнішнім рецензентам i редакторам за їхні зусилля й досвід, без чого було б неможливо підтримувати високі стандарти рецензованих і відредагованих статей, а партнерам –компаніям Springer, EqinOCS, StrikePlagiarism – за підтримку під час підготовки “CAMPE-2023”.

Довідка:

“CAMPE-2023” – 15-а Міжнародна конференція з передового машинобудування та енергетики. Протягом 1972–2023 років проведено XXII конференції серії CAMPE. Перші 7 конференцій (1972–1993 роки) не включали міжнародних авторів, інші 15 конференцій, проведені в 1994–2023 роках, були міжнародними.

З докладною інформацією можна ознайомитися на

офіційному сайті конференції.

За інформацією ІПМаш ім. А.М. Підгорного НАН України

Матеріали опублікували: Прес-служба НАН України